GÜHRING

GÜHRING

Společnost GÜHRING s.r.o. je součástí koncernu Gühring o.H.G., který je díky své více než stoleté tradici vnímán jako světová jednička v oblasti produkce špičkových řezných nástrojů a upínačů pro průmyslové obrábění. Podívejte se také na stránky naší sesterské společnosti firmy Hollfelder která je výrobcem plátkových nástrojů pro nejnáročnější aplikace.

Špičkové profesionální nástroje pro nejnáročnější úkoly průmyslového obrábění – vrtáky, výstružníky, frézy, frézovací nástroje, závitovací nástroje – od nás směřují k renomovaným výrobcům automobilového průmyslu, letecké techniky i k výrobcům nástrojů.

Jako jedni z mála v České republice poskytujeme komplexní servis řezných nástrojů. Kvalitní servis renovace zahrnuje povlakování a přeostřování, včetně dopravy nástrojů do našeho servisního centra a poté zpět k zákazníkovi, který zaplatí pouze cenu renovace. Servisní centra na přeostřování a opravy nástrojů jsou vám k dispozici na několika místech v České republice i v zahraničí.

Naše společnost se může také pochlubit špičkově vybaveným projektovým oddělením, které dovede navrhnout konstrukce nástrojů na obrábění a vyřeší kompletní obrábění strojních součástí. Projektové oddělení zvládne i technicky nejnáročnější úkoly z oblasti konstrukce nástrojů a obrábění.